Společné sportování a poznávání

Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky - v rámci celoškolního projektu se sešli předškoláci našich obou MŠ na zahradě MŠ J.Trnky ke společnému podzimnímu sportování a poznávání, které bylo motivováno zvířátky ze šk.projektu: s BERUŠKOU DANUŠKOU děti vázaly mašličky drakovi na ocas, s JEŽEČKEM MAREČKEM házely míči na cíl do košů a do branek, s OPIČKOU HANIČKOU zdolávaly lavičky, s KOBYLKOU EMILKOU běhaly a zdolávaly překážkovou dráhu a s VEVERKOU VĚRKOU děti měly za úkol pojmenovat naši republiku, hlavní město, naše město, nakreslit naši vlajku, řešit různé další úkoly, vztahující se ke 100 letému výročí založení naší republiky, dále poznávaly stromy, přiřazovaly k nim listy a plody, hledaly na zahradě náš národní strom lípu...

Těšíme se na další společné setkání předškoláků, příště na MŠ Anenská!