Naše třídy

Jablíčko

Ve třídě Jablíčko budou děti tajemství jednotlivých dnů odepínat pomocí svého nového kamarádka Knoflíčka a paní učitelek Bc. Moniky Portešové a Mgr. Simony Vantuchové

Sluníčko

Kutil Kutikulín, paní učitelky Ing. Bc. Radka Juhászová a Jana Maříková spolu s asistentkou pedagoga Mgr. Terezou Štafovou budou i tento školní rok objevovat obsah tajuplných kapsiček spolu s dětmi ze třídy Sluníčko.

Květinka

Ve třídě Květinka se letos usadila nová kamarádka - moudrá sova, která spolu s paní učitelkou Janou Poulíčkovou bude provázet děti celým školním rokem.

Motýlek

Třída Motýlek se letos vydala na cestu kolem světa společně s trpaslíkem Honzíkem a paní učitelkami Alenou Kováčovou, Mgr. Andreou Vackovou (zástupkyní ředitelky školy) a Hanou Polachovou (ředitelka školy).

Srdíčko

Paní učitelky Dana Hanzelková a Monika Kozelská již několik let dětem ve třídě Srdíčko zprostředkovávají klid a rozvahu prostřednictvím jógy. I letos tomu tak bude. Na pomoc si pozvaly kamaráda slona indického.

Poslední galerie

Květinka na výstavě vláčků