Naše třídy

Jablíčko

Ve třídě Jablíčko budou děti prožívat školkové dny společně s kamarádkou pastelkou Rozárkou. Společně s nimi samozřejmě také paní učitelky Bc. Monika Portešová, Lucie Kociánová a chůva Leona Vaškebová.

Sluníčko

Tento školní rok bude třídu Sluníčko doprovázet skřítek Kvítek a jeho kouzelný košík, který se svými kamarády objeví nejen tajemství a krásy zahrad. K tomu jim bude pomáhat i paní učitelka Ing. Bc. Radka Juhászová, Bc. Jana Maříková a asistentka pedagoga Michaela Peklová.

Květinka

Zahradníci krtka v lásce příliš nemají, ale kdyby poznali toho ze třídy Květinka, jistě by z něj měli radost stejně jako paní učitelky Alena Kováčová, Jana Poulíčková, chůva Andrea Daubnerová a paní ředitelka Hana Polachová. Proč? Protože krtek i se svými kamarády budou doprovázet děti z Květinka při objevování dosud neznámých zákoutí kouzelné zahrady. Mají na to celý školní rok 2018/19.

Motýlek

POZOR!!! třída Motýlek je přestěhována na druhou budovu místo původní třídy Srdíčko.

Třída Motýlek bude v letošním roce sloužit našim předškolákům. Děti posledního ročníku mateřské školy z jednotlivých tříd se zde budou scházet k intenzivnější přípravě pro vstup do základní školy.

Srdíčko

POZOR!!! Třída Srdíčko je přestěhována na druhou budovu (místo třídy Motýlek)

Protože máme krásnou zahradu s novými herními prvky, rozhodly se paní učitelky Dana Hanzelková a Bc. Monika Kozelská, v novém školním roce s dětmi cvičit, relaxovat, prožívat radost a pohodu spolu s králem zámeckých zahrad.

Poslední galerie

Sluníčko na návštěvě Legiovlaku