Naše třídy

Jablíčko

Ve třídě Jablíčko budou děti společně s paní učitelkou Bc. Monikou Portešové, Lucií Kociánovou a chůvou Andreou Daubnerovou objevovat vitamínové poklady a taje zahrady zahradníčka Toníčka.

Sluníčko

Tento školní rok bude třídu Sluníčko doprovázet zahradní skřítek Kvítek, který se svými kamarády objeví nejen tajemství a krásy zahrad. K tomu jim bude pomáhat i paní učitelka Ing. Bc. Radka Juhászová, Bc. Jana Maříková a asistentka pedagoga Michaela Peklová.

Květinka

Když otevřete vrátka třídy Květinka , vstoupíte do kouzelné zahrady poznání s paní učitelkou Alenou Kováčovou a s paní učitelkou Janou Poulíčkovou. Celým rokem nás budou provázet noví kamarádi. Kteří? Nechte se překvapit.

Motýlek

Třída Motýlek bude v letošním roce sloužit našim předškolákům. Děti posledního ročníku mateřské školy z jednotlivých tříd se zde budou scházet k intenzivnější přípravě pro vstup do základní školy.

Srdíčko

Paní učitelky Dana Hanzelková a Bc. Monika Kozelská již několik let dětem ve třídě Srdíčko zprostředkovávají klid a rozvahu prostřednictvím jógy. I letos tomu tak bude. Na pomoc si pozvaly kamarádku opičku.

Poslední galerie

První týden na Sluníčku