Anenská

• Výsledky přijímacího řízení

29.5.2021

Výsledky přijímacího řízení na rok 2021/2022 naleznete zde.

• Upozornění policie

6.5.2021

Byli jsme informováni Policií ČR o tom, že obdrželi anonymní zprávu s výhružkou útoku na některou mateřskou školu v ČR (datovanou na 7.5.2021). Proto doporučujeme zvážit pobyt dětí v MŠ a prosíme o zvýšenou obezřetnost vůči cizím osobám pohybujícím se v blízkosti nebo v areálu mš.

• Otevření MŠ pro všechny děti

10.5.2021

Dle nařízení vlády se mateřská škola opět otevře pro všechny děti od 10. 5. 2021.

Děti se testovat již nemusí a v prostorech mateřské školy nemají děti ani roušku.

• Provoz v období hlavních prázdnin

20.4.2021

Oznámení o uzavření mateřské školy v červenci 2021 zde.

Provoz jiných mateřských škol v měsíci červenci, kde můžete případně umístit své dítě je uveden v tabulce zde.

• Platby za měsíc březen

4.3.2021

Vážení rodiče, případné platby za měsíc březen budou vybrány až v měsíci dubnu. Školné bude kráceno poměrnou částkou podle počtu dnů, ve kterých bude MŠ uzavřena.

• Omezení provozu

27.2.2021

Vážení rodiče,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření, se omezuje provoz mateřských škol. Prosím, nevoďte tedy děti od 1. 3. 2021 do mateřské školy. Přejeme Vám mnoho zdraví v dalších dnech.

Online formulář k žádosti o ošetřovné si můžete vyplnit zde.

Pro děti rodičů vybraných profesí IZS je otevřena třída na pracovišti Anenská. V případě zájmu kontaktujte ředitelku MŠ.

Z důvodu nepříznivé epidemiologicke situace, z důvodu náročnosti dodržení hygienických podmínek a z důvodu ochrany zaměstnanců, nebudou v době uzavření Mš obědy vydávány.

• Oznámení o uzavření školní jídelny

22.2.2021

• Uzavření třídy Jablíčko

15.1.2021

Vážení rodiče, bohužel, třída Jablíčko je z důvodu výskytu Covid pozitivní osoby v karanténě. Rodiče dětí, kterých se karanténa týká, budou kontaktováni telefonicky. Sledujte prosím pozorně zdravotní stav svých dětí a v případě potíží kontaktujte svého dětského lékaře.

Děti, kterých se karanténa netýká, budou na třídě Srdíčko.

Děti ze třídy Jablíčko, které se budou vracet z karantény, budou do MŠ (po dohodě s KHS) přijaty od pondělí 25.1. do čtvrtka 28.1. pouze pokud prokážou negativní test. Děti, které na testy nepůjdou, mohou přijít do MŠ v pátek 29.1.

• Oznámení o šíření covidu v MŠ

14.12.2020

Vážení rodiče,

od úterka 14.12. bude 55 osob z MŠ v karanténě kvůli Covid-19.

Prosíme o sledování zdravotního stavu dětí. Bohužel byly zasaženy všechny třídy.

Rizikové osoby budou během dneška obvolány, poté budou kontaktovány trasovacím centrem. V karanténě je třída Sluníčko, Srdíčko, Květinka.

Provoz bude od zítřka pouze na třídě Jablíčko a Motýlek, kam budou docházet děti, které nebyly označeny za rizikové.

Ohledně ošetřovného se informujte u svého dětského lékaře.

Velmi děkujeme za vaši vstřícnost a pochopení v této nelehké době.

• Uzavření třídy Srdíčko

9.12.2020

Informujeme vás, že ve třídě srdíčko se vyskytla osoba pozitivní na covid 19.

Děti ze Srdíčka, které byly v kontaktu s pozitivní osobou, jsou v karanténě a bude je kontaktovat krajská hygienická stanice.

• Otevření MŠ

Vážení rodiče,

mateřská škola, pracoviště Anenská, bude od 23.11.2020 znovu otevřena.

Uzavřena byla z důvodu výskytu Covid-19 a následné karantény.

Prosíme rodiče dětí, které od pondělka nastoupí, aby nahlásili co nejdříve jejich docházku.

děkujeme

• Informace o uzavření MŠ

8.11.2020

platí pro budovu Anenská, která bude uzavřena aktuálně do 20.11.

Souhrnné informace naleznete zde.

• Žádost o ošetřovné

8.11.2020

Podklady pro žádost o ošetřovné a základní informace zde.

• Praktický návod pro ošetření dětí po 1.9.2020

zde

• Sokol - Cvičení se zvířátky

24.06.2021

ukončení projektu. Dopolední sportování na školní zahradě. Pro všechny děti jsou připraveny drobné odměny.

• Co děti potřebují do školky

1.9.2020

Seznam potřebných věcí naleznete zde.

J.Trnky

• Výsledky přijímacího řízení

29.5.2021

Výsledky přijímacího řízení na školní rok 2021/2022 naleznete zde.

• Upozornění policie

6.5.2021

• Otevření MŠ pro všechny děti

10.5.2021

dle nařízení vlády se mateřská škola opět otevře pro všechny děti od 10. 5. 2021.

• Provoz v období hlavních prázdnin

20.4.2021

Oznámení o uzavření mateřské školy v červenci 2021 zde.

• Platby za měsíc březen

4.3.2021

• Omezení provozu

27.2.2021

Vážení rodiče,

Online formulář k žádosti o ošetřovné si můžete vyplnit zde.

• Uzavření pracoviště J.Trnky

24.2.2021

Informace zde.

Tiskopis o ošetřovné na odkaze zde.

• Oznámení o uzavření školní jídelny

11.10.2020

• Návrat po karanténě - třída Žabka

13.01.2021

Děti ze třídy Žabka, vracející se z karantény, budou do MŠ přijaty (po dohodě s KHS) ve dnech od pondělí do středy pouze pokud prokážou negativní test. Děti, které na testu nebyly, mohou přijít do MŠ ve čtvrtek.

• Oznámení o šíření covidu v MŠ

10.1.2021

Vážení rodiče,

třída Žabek je z důvodu výskytu Covid pozitivní osoby v karanténě. Budete kontaktováni telefonicky. Sledujte prosím pozorně zdravotní stav svých dětí a v případě potíží kontaktujte svého dětského lékaře.

• Praktický návod pro ošetření dětí po 1.9.2020

zde

• Cvičíme se zvířátky

25.06.2021

sportování na zahradě. Ukončení celoročního šk. projektu. Pro všechny děti jsou připraveny drobné odměny.

• Co děti potřebují do školky

1.9.2020

Seznam potřebných věcí naleznete zde.