Anenská

• Personální podpora a profesní rozvoj pedagogů v MŠ Anenská

• Recyklohraní

Již 7.rokem je mateřská škola zapojena v celostátním projektu RECYKLOHRANÍ. Děti se hravou formou učí třídit a recyklovat, chránit životní prostředí

• Sokol

• Projekt CESTA

• MAP

Místní akční plánování (Mateřinka) - nástroj, jehož prostřednictvím místní aktéři, školy, zařízení neformálního a zájmového vzdělávání, jejich zřizovatelé a další, kteří mají důvod a zájem, jednají o potřebách vzdělávání, výchovy a souvisejících oblastí a formulují plány na zlepšení situace. MAP je financováno z EU prostřednictvím programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a ve správním obvodu obce s rozšířenou působností je zastřešuje MAS Pobeskydí.

J.Trnky

• Personální podpora a profesní rozvoj pedagogů v MŠ Anenská