Předškoláci na Osmičce

První návštěva na Osmičce byla pro děti velkým zážitkem. Průvodci, z řad žáků školy (bez nich bychom byli na velké škole ztraceni), si skupinky našich dětí rozebrali a prošli postupně 4  stanoviště. V jedné třídě se paní učitelka dětí ujala ve sportovním duchu. V další třídě byla vánoční dílnička, kde si děti s pomocí starších kamarádů, vyrobily vánoční dekorace.
Po krátkém občerstvení ve velké školní jídelně (kde budeme mít v únoru Karneval) děti pokračovaly v absolvování dalšich stanovišť. Jedno z nich bylo v Literově, v této třídě starší žáci našim dětem přečetli a zdramatizovali pohádku O koblížkovi a posledním stanovištěm byla třída, kde pan učitel s kytarou se svými žáky předvedl připravené pásmo s vánočními koledami.

Dopoledne bylo pro nás všechny náročné a děti se do školičky vracely plné zážitků a dojmů z jejich první návštěvy velké školy, do které se všichni těší.
A my učitelky všem kolegyním a kolegům Osmičky, kteří se na akci podíleli, moc děkujeme za milé přijetí a příjemně strávený čas!