Oslava DNE RODINY

Oslava DNE RODINY – 23.5. 2019

Letošní oslava byla ve spolupráci se studenty PrimMat - Soukromé střední školy podnikatelské, s.r.o., Frýdek-Místek, kteří připravili ve své režii pro naše děti a jejich rodinné příslušníky zábavné odpoledne se stanovišti s úkoly.

V tělocvičně se (jak jinak) sportovalo, děti měly za úkol s rodiči kopnout míčem do branky, házet na cíl nebo koulet na kuželky. Na dalším stanovišti si děti společně zasadili květinku (kterou si odnesli po akci domů). Vybrali si motiv, který si nechali nakreslit na obličej. Na velké plátno si otiskly své ruce – dítě i rodič (plátno nám na památku visí ve vestibulu MŠ). Na dalším stanovišti se poznávaly pohádky podle kresby dětí nebo rodiče. Dále se hrálo velké pohádkové pexeso. Nechyběl závod v přitahování autíčka na provázku (rodič to měl těžší, tahal velké závaží!). Skákal se panák a taky děti hádaly předměty se zavázanýma očima a rodiče čichem určovali druh koření. Studenti sponorsky zajistili také dobrůtky na prodej a z výtěžku z prodeje nám zakoupí a pomůžou zasadit "rodinný strom", který nám v budoucnu bude dělat stín třeba na některé z dalších rodinných akcí na naší školičkové zahradě.
Děti si na konci akce domů odnášely medaili, sladkost, zasazenou květinku a věříme, že i hezké vzpomínky na společně strávené chvilky se svou rodinou ve své školičce !

Děkujeme panu učiteli Mgr. Michalovi ADAMOVI a jeho studentům 1.A, 2.A a 2.B:
Sáře Žabenské (hlavní organizátorce), dále jejím spolužákům: Vendy Malé, Lindě Pusztěrové, Báře Pastrňákové, Johance Odlévakové, Natálii Dakové, Terce Foldynové, Sabče Řehové, Andree Mičulkové, Verče Berské, Elišce Matolové,Vilému Zámečníkovi, Nikol Špačkové, Denise Lukšíkové, Elišce Gajdové, Aničce Kubasové, Terce Hlásné a Verči Radiňákové.