MÁME RÁDI VITAMÍNY !

Dnešní společné setkání s pracovníky Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje, oddělení hygieny dětí a mladistvých bylo pro naše předškoláky velmi přínosné. Společně si opakovali vše, co se během školního roku s námi naučili: určovali co je zdravé, co méně zdravé nebo co je nezdravé. Zdravé dobrůtky určovali podle vůně a chuti se zavázanýma očima. A za odměnu, že vše dobře zvládli, je čekala velká vitamínová hostina, která nejen krásně vypadala, ale hlavně skvěle chutnala ! Teď už bez nadsázky naše děti mohou říct : MÁME RÁDI VITAMÍNY !!!

Děkujeme p.Petře Kubalové z pobočky Hygienické stanice ve Frýdku-Místku, která společně se svými kolegy pro naše děti připravila moc hezkou edukační akci.